Hakkımızda

Türkiye'nin metal eşya sektöründeki üretimi konusunda en hızlı büyüme gösteren ve bunun sonucunda belli başlı firmaları arasında yerini alan firmamız, ilk üretimine 2005 yılında Konya Meram Tesisleri’nde başlamıştır. Büyüme ve  modernizasyon faktörlerinin beraberinde getirmiş olduğu ürün kalitesi, üretimin hızı, devamlılığı ve servis kalitemizi arttırmak çabaları neticesinde hizmet veren firmamız, önemli ve gözle görülür bir artış yaşamıştır.

     Bünyesinde barındırdığı üretim ve satış konusunda tecrübeli çalışanıyla Doğru Metal, bugün yakaladığı farklı tarz,  olağanüstü değişik ve özgün çalışmalar da Doğru Metal ' in diğer firmalardan sıyrılıp, Türkiye'de tanınmış bir marka olmasını sağlamıştır. Metal eşya alırken müşterinin düşüncesine göre hareket eden ve bunun neticesinde müşterinin ne istediğini çok iyi bilen Doğru Metal,  çalışanlarının yarattığı değişik model ve aksesuarlardaki ürünlerimiz, birçok insanın evine ulaşmıştır. Bugün evlerler ve işyerleri, Doğru Metal tarafından üretilmiş ürünlerimizi kullanmakta olup, tüm müşterilerimiz artan garanti koşullarından faydalanmaktadırlar.

     Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, pazar arabası, kurutmalık, çamaşır kurutmalık, balkon kurutmalık, alüminyum çamaşırlık, portatif gardırop, bez gardrop, ütü masası, torbalı pazar arabası, eva teker vb. ev gereçleri üretimi ile, değişik model ve aksesuardan oluşan bir koleksiyona sahiptir. Ürünlerindeki değişik tarz ve modellerindeki çeşitlilik aynı zamanda her bütçeye de hitap etmektedir.

    2013 yılı Ocak ayında faaliyetine başlayan bolser.com.tr üreticiden toptan ve son kullanıcıya en uygun fiyatlarla sizlere hizmet etmeye devam edecektir. 

     Saygılarımızla

Hasan Hüseyin DOĞRU
       Genel Müdür
 

Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş.
Toprak Sarnıç Mah.
Somaki Sokak No:48
42090  Meram / Konya
Tel:  +90 332 321 21 91
Fax: +90 332 321 91 78
www.dogrumetal.com
huseyin@dogrumetal.com

 
eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır